Една хубава жена във Венеция
eva.bg 01 September 2025
Джулия Робъртс представи новия си филм „After the Hunt“ (2025) — психологичен трилър, режисиран от Лука Гуаданино. Тя влиза в ролята на Алма, университетски професор, замесена в морална криза и обвинение в сексуален тормоз в служебната среда
Световната премиера на филма се състоя извън конкурсната програма на 82-рия кинофестивал във Венеция.
Специално за събитието хубавата жена пристигна в града и се разходи по червения килим. Въпреки че заложи на доста по-консервативна рокля, Джулия Робъртс успя да събере вниманието на всички фотографи, фенове и колеги. Все пак, говорим за една от легендите на Холивуд.
Черният тоалет е на Atelier Versace, дело е на новия креативен директор Дарио Витале. За пресконференцията преди това пък заложи на панталон и сако.
Вижте снимки в галерията ни.